Hledáte odpověď  na   otázku nebo  případně řešení svého problému ?

• Zajímá Vás budoucnost, co vás čeká a nemine, jak která situace dopadne, karma, osud?
• Máte problémy a nevíte jak dál?
• Chcete vědět, zda se k sobě s partnerem/partnerkou hodíte?
• Trápí vás nějaký zdravotní problém, chcete odhalit jeho skutečnou příčinu?
• Chcete více poznat sami sebe?
• Dozvědět zda jdete správnou cestou?
• Nejste obětí magie, kletby, manipulace, negativních programů?
• Ocitáte v bludném či karmickém kruhu?
• Co si o vás kdokoli myslí, co cítí..jaké jsou jeho úmysly a postoje?
• Hledáte odpověď  na jakoukoli jinou otázku?

Za pomoci svých zkušeností, vědomostí a  schopností  jsem tady pro Vás  hledající lidské bytosti, které neví jak dál. Které hledají cestu ke štěstí, zdraví, hojnosti , lásce a harmonii

Konzultace

             Okamžitá konzultace po telefonu 

        ihned po příchodu platby - každý den 9 - 19 h 

 .... spěchá to ,chci výklad karet a nemohu přijet osobně -

            cena služby : 20 minut/ 1.900 Kč 

 Platbu zašlete na účet č. 193666609/0600, VS telefonní číslo  + do pozn.  křestní jméno + datum narození .  Po připsání platby na účet budete  ihned kontaktováni a pokud to bude možné z vaší strany začne konzultace! Konzultace, čtení  nebude poskytnuto předem bez výjimky. 

  Pokud nemáte vlastní účet, můžete i na poště poukázkou A nebo C. Nejrychlejší je vklad do banky Moneta, použít internetové bankovnictví nebo provést platbu kartou.  

 * Výklad karet (predikce)  je způsob  jak určit "teď a tady", jak se daná situace bude vyvíjet, zda je možné situaci zvrátit nebo zmírnit (případně jak), které z možností volby je pro vás nejschůdnější + diagnostika karmy  * Připravte si přesné znění otázek dle preferencí a data narození všech osob, na které se ptáte - délka konzultace je přesně vymezena . 

Konzultace do ciziny jsou poskytnuty pouze v nouzi telefonicky 20 minut na základě platby  z českého účtu v Kč , kdy volá klient mě . Zašlete platbu a zároveň  po emailu jméno + datum narození, čas konzultace.

 Pokud nemáte možnost zaslat platbu z českého účtu -  můžete se obrátit na mého kolegu - žáka http://www.vaclav-ctvrty.cz . Pokud jste na Slovensku a máte jen 1 otázku můžete volat každý čtvrtek do pořadu Poznej svůj osud v době 12.10 - 15.00 h - vysílá se i on-line http://www.poznejosud.cz/vysilani/

Písemné poradenství od 1.1.2018 zrušeno - vše jen ústně!

Osobní  sezení 

kancelář : Březenská 4, Praha 8 - u metra C Střížkov

 - řešení  problémů do hloubky, rozbor situace, krize, vztahů, zdraví, financí a pod.  

* osobní rozvoj -  ze světského hlediska hledám a analyzuji kořenovou příčinu problému aktivně s klientem kladením otázek dle protokolu a následně doporučím řešení na odstranění následků.

 duchovní rozvoj a pohled -  vysvětlím a zdiagnostikuji , proč se kdy něco stalo, děje a navedu duchovně klienta k pochopení situace,  ke změnám do budoucnosti.

Na osobní konzultace -  delší sezení objednávám stálé klienty telefonicky bez zálohy ( tedy zásadně ne písemně emailem, sms, FB). 

Nové  klienty  objednávám na zaslanou rezervační zálohu 1.000 Kč na účet 193666609/0600, VS telefonní číslo. Po došlé platbě bude klient kontaktován  do 2 týdnů. 

 Cena sezení :    2 -   2,5   hodiny / 6.000 -   7.500 Kč  -  1 osoba

+ vhodným doplněním ke změně je tzv. konstelace - karmický očistný kruh , kde se  ukáží a zvědomí  všechny vlivy a posléze i napraví. Info viz "akce".  Nejbližší  volný termín - sobota 12.květen 2018. 

Jsem prostředník k předávání informací,  rádce v nesnázích a  průvodce životní etapou.

Jsem profesionální poradce a  konzultant osobního a duchovního života. Zodpovědnost a rozhodnutí, jak pokračovat na své cestě životem je na každém člověku. 

Pokud zájemce o služby nemá prostředky, může vyhledat odborníky k tomu určené - psychology, lékaře, nadace , kněží, apod. nebo amatéry . 

Cena nabízených služeb  odráží profesionální kvalitu a poptávku - platí se můj čas, který poskytuji individuálně bytostem.  Děkuji za respekt. 

Obchodní podmínky:

Rezervační zálohy a platby na služby  jsou nevratné a nepřevoditelné z jakéhokoli důvodu. Domluvený termín je závazný. 

Pokud se klient nedostaví  na domluvený termín - propadá rezervační platba 1.000 Kč jako storno poplatek . U stálých klientů budu příště požadovat  celou částku předem na účet !

Pokud s klientem není  možné spojení  - propadá platba jako storno poplatek do měsíce od došlé platby. 

Máte-li zájem o mé přednášky, semináře, konstelace a služby, uspořádáte a zorganizujete ji včetně zajištění místa a veškeré organizace - neváhejte mě kontaktovat na aniekartarka@seznam.cz. Min. počet lidí je 14. Cenu upravuji dle počtu posluchačů a vzdálenosti od Prahy  v rozmezí cca  1 500  Kč za celodenní akci.