Jsem prostředník k předávání informací, rádce v nesnázích a průvodce životní etapou. Jsem profesionální poradce a konzultant osobního a duchovního života. Zodpovědnost a rozhodnutí, jak poté pokračovat na své cestě životem je na každém člověku. Najdu pro Vás odpovědi na to, co chcete vědět. Pomohu vám s vašimi problémy. Za pomoci svých zkušeností, vědomostí a schopností jsem tady pro Vás hledající lidské bytosti, které neví jak dál...které hledají cestu ke štěstí, zdraví, hojnosti , lásce a harmonii. Pokud jsem pro vás ta pravá , objednejte si konzultaci, Pokud nejsem - pak mě těší, že i přesto jste navštívili můj web .

Konzultace

             Okamžitá pomoc - poradenství

  konzultace po telefonu každý den  ihned po příchodu platby 

 spěchá to ,chci výklad karet, poradit, něco vysvětlit , nemohu přijet osobně 

 cena služby : 20 minut/ 1.800 Kč ,  40 minut/ 3.500 Kč 

 Platbu zašlete na účet č. 193666609/0600, VS telefonní číslo  + do pozn.  křestní jméno + datum narození , event. rozmezí  času konzultace.  Po připsání platby na účet budete  ihned nebo v určeném čase kontaktováni a  začne konzultace! Konzultace, čtení  nebude poskytnuto předem bez výjimky. 

  Pokud nemáte vlastní účet, můžete i na poště poukázkou A nebo C. Nejrychlejší je vklad do banky Moneta, použít internetové bankovnictví nebo provést platbu kartou.  

 * Výklad karet (predikce)  je způsob  jak určit "teď a tady", jak se daná situace bude vyvíjet, zda je možné situaci zvrátit nebo zmírnit (případně jak), které z možností volby je pro vás nejschůdnější + diagnostika karmy  * Připravte si předem  znění  otázek dle preferencí a pokud je to možné i data narození všech osob, na které se ptáte - délka konzultace je přesně vymezena . 

Konzultace do ciziny jsou poskytnuty pouze v nouzi (jinak osobně) česky hovořícím klientům telefonicky 20 minut na základě platby  z českého účtu v Kč , kdy volá klient mě . Zašlete platbu a zároveň  po emailu jméno + datum narození, čas konzultace.

 Pokud nemáte možnost zaslat platbu z českého účtu -  obrátťe se prosím na jiného  poradce. Pokud jste na Slovensku a máte jen 1 otázku můžete volat každý čtvrtek do pořadu Poznej svůj osud v době 12.30 - 14.45 h - vysílá se i on-line http://www.poznejosud.cz/vysilani/

Osobní  sezení Praha 9 

 - řešení  do hloubky, rozbor situace, krize, vztahů, zdraví, financí, práce atd.  

* osobní rozvoj -  ze světského hlediska hledám a analyzuji kořenovou příčinu problému aktivně s klientem kladením otázek dle protokolu a následně doporučím řešení na odstranění následků.

 duchovní rozvoj a pohled -  vysvětlím a zdiagnostikuji , proč se kdy něco stalo, děje a navedu duchovně klienta k pochopení situace,  ke změnám do budoucnosti +  Strom života - individuální karmické mapování duše a její paměť- přehledná orientace ve vaší životní situaci.

Na osobní konzultace  objednávám stálé klienty telefonicky bez zálohy.

Nové  klienty  objednávám na zaslanou rezervační zálohu 1.000 Kč na účet 193666609/0600, VS telefonní číslo. Po došlé platbě bude klient kontaktován do 3 dnů,  čekací lhůta na sezení je cca měsíc.

Komplexní sezení - více témat, složitější problém : cca 2 - 2,5 hodiny / 6.000 - 7.500 Kč

Pokud chcete kratší konzultaci - využijte možnosti telefonické konzultace ihned!

Písemná věštba - odpověď na otázku

 1. Na email aniekartarka@seznam.cz napište :

věc:  křestní jméno + VS datum narození (tvar 020578)
Do textu stručně definujte svou jednoduchou otázku - co vás trápí, jak to dlouho trvá a co byste chtěli vy samotní . 

*u dětí  celé datum narození  a jména a data obou jeho biologických rodičů, kolikáté z kolika dětí matky je

* u partnerů křestní jméno + datum narození a jak dlouho vztah trvá 

Nelze se ptát na  2 a více otázek najednou - pak  zvolte telefonickou či osobní konzultaci.
Ptát se můžete na cokoli ohledně vás nebo blízkých osob na linii času z minulosti, přítomnosti i do blízké budoucnosti.
 
2.  na účet 193666609/0600 odešlete částku 1.200 Kč , VS  datum narození ve tvaru 020578
 
3. po připsání částky na účet dostanete odpověď v podobě pár vět na vaši otázku  do 2 - 3 dnů
- provedu diagnostiku všech vlivů - světské i duchovní + vzkaz  duchovních průvodců z jiného světa!
Nelze poté klást doplňující otázky, to lze pouze u verbálních konzultací. 

 

Obchodní podmínky:

Rezervační zálohy a platby jsou nevratné a nepřevoditelné na jiný termín nebo jinou službu z jakéhokoli důvodu. Domluvený termín je závazný. 

Pokud se klient nedostaví  na domluvený termín vůbec nebo včas - propadá rezervační platba jako storno poplatek . Pokud s klientem není  možné spojení  - propadá platba jako storno poplatek do měsíce od došlé platby. 

Pokud zájemce o mé služby nemá prostředky může vyhledat odborníky placené státem  nebo amatéry . 

Cena služeb  odráží profesionální vysokou kvalitu a neúměrnou poptávku - platí se tedy vzácný čas, který poskytuji individuálně bytostem. 

Děkuji za respekt.