Hledáte odpověď  na   otázku nebo  případně řešení svého problému ?

• Zajímá Vás budoucnost, co vás čeká a nemine, jak která situace dopadne, karma, osud?
• Máte problémy a nevíte jak dál?
• Chcete vědět, zda se k sobě s partnerem/partnerkou hodíte?
• Trápí vás nějaký zdravotní problém, chcete odhalit jeho skutečnou příčinu?
• Chcete více poznat sami sebe?
• Dozvědět zda jdete správnou cestou?
• Nejste obětí magie, kletby, manipulace, negativních programů?
• Ocitáte v bludném či karmickém kruhu?
• Co si o vás kdokoli myslí, co cítí..jaké jsou jeho úmysly a postoje?
• Hledáte odpověď  na jakoukoli jinou otázku?

Konzultace

  Za pomoci svých zkušeností, vědomostí a  schopností  jsem tady pro Vás  hledající lidské bytosti, které neví jak dál. Které hledají cestu ke štěstí, zdraví, hojnosti , lásce a harmonii

         Telefonická konzultace  -   ihned 

         výklad z karet  + čtení z Knihy života - Ákáša       

určení osudu a diagnostika karmy a biopole, ( příčina nemoci a možnosti uzdravení), stav a vývoj v jakékoli oblasti dle vašeho určení,  důvody překážek,  pomoc s rozhodnutím ...       

       Cena expres konzultací:      

* okamžitě po příchodu platby - každý den 9 - 21 h 

  20 minut/ 1.900 Kč    .....1 - 2  otázky                

 Platbu zašlete na účet č. 193666609/0600, VS telefonní číslo  + do pozn.  křestní jméno + datum narození + rozmezí doby hovoru - např. 10 - 13h, 11 - 15h, po 17hodině, celý den, apod.

 Po připsání platby na účet budete  ihned kontaktováni v době vašeho přání!  Pokud nemáte vlastní účet, můžete i na poště poukázkou A nebo C. Nejrychlejší je vklad do banky Moneta, použít internetové bankovnictví nebo provést platbu kartou.

       Konzultace, čtení  nebude poskytnuto předem bez výjimky. 

 * Výklad karet (predikce)  je způsob  jak určit "teď a tady", jak se daná situace bude vyvíjet, zda je možné situaci zvrátit nebo zmírnit (případně jak), které z možností volby je pro vás nejschůdnější + diagnostika karmy  * Připravte si přesné znění otázek dle preferencí a data narození všech osob, na které se ptáte - délka konzultace je přesně vymezena . 

Konzultace do ciziny jsou poskytnuty jen základě zaslaných Kč z českého účtu a na český telefon, kdy volá klient mě v domluvenou dobu!  Platby v  cizí měně převodem na účet nepřijímám! Pokud nemáte možnost zaslat platbu z českého účtu, pak se můžete obrátit na mého kolegu - žáka http://www.vaclav-ctvrty.cz 

Písemné poradenství od 1.1.2018 zrušeno - vše jen ústně!

Osobní  sezení 

kancelář : Březenská 4, Praha 8 - u metra C Střížkov

 Osobní sezení - řešení  problémů do hloubky : 

* osobní rozvoj -  ze světského hlediska hledám a analyzuji kořenovou příčinu problému aktivně s klientem kladením otázek dle protokolu a následně doporučím řešení na odstranění následků.

 duchovní rozvoj a pohled -  vysvětlím a zdiagnostikuji , proč se kdy něco stalo a děje a navedu duchovně klienta k přijetí minulosti a ke změnám do budoucnosti.

Na osobní konzultace -  delší sezení přijímám stálé klienty telefonicky bez zálohy.

Nové  klienty  na zaslanou rezervační zálohu 1.000 Kč na účet 193666609/0600, VS telefonní číslo. Po došlé platbě bude klient kontaktován do týdne. 

 Cena :    2 -  max. 2,5   hodiny / 6.000 -   7.500 Kč  -  1 osoba

+ vhodným doplněním ke změně je tzv. konstelace 

Jsem prostředník k předávání informací,  rádce v nesnázích a  průvodce životní etapou.

Jsem profesionální poradce a  konzultant osobního a duchovního života. Zodpovědnost a rozhodnutí, jak pokračovat na své cestě životem je na každém člověku. Duchovní poradce  nenese zodpovědnost za ničí život, za ničí zdraví, za ničí rozhodnutí, za ničí volbu! Nese zodpovědnost jen a jen za svůj život, za své zdraví, za své rozhodnutí a za svou volbu. Výklad karet a poradenství slouží k nasměrování a duchovní diagnostice.

Pokud zájemce o služby nemá prostředky, může vyhledat odborníky k tomu určené - psychology, lékaře, nadace , kněží, apod. nebo amatéry . 

  Cena nabízených služeb  odráží poptávku - platí se můj čas, který poskytuji individuálně bytostem. A ano v tomto množství je můj čas, každá hodina a minuta "drahá". Děkuji za respekt. 

Obchodní podmínky:

Veškeré zaslané zálohy na služby a platby za služby jsou nevratné. Zasláním  platby na účet souhlasí klient s těmito podmínkami. Proto si vždy zodpovědně klient zváží, o jakou službu má zájem - domluvený termín je závazný.

Pokud klient zašle platbu a nedostaví se na domluvý termín, není s ním možné spojení ( nenapíše VS nebo nesprávně udané telefonní číslo, není schopen domluvit osobní schůzku ) a nekontaktuje mě - propadá platba jako storno poplatek do měsíce od obdržení platby.