Hledáte odpověď  na   otázku nebo  případně řešení svého problému ?

• Zajímá Vás budoucnost, co vás čeká a nemine, jak která situace dopadne, karma, osud?
• Máte problémy a nevíte jak dál?
• Chcete vědět, zda se k sobě s partnerem/partnerkou hodíte?
• Trápí vás nějaký zdravotní problém, chcete odhalit jeho skutečnou příčinu?
• Chcete více poznat sami sebe?
• Dozvědět zda jdete správnou cestou?
• Nejste obětí magie, kletby, manipulace, negativních programů?
• Ocitáte v bludném či karmickém kruhu?
• Co si o vás kdokoli myslí, co cítí..jaké jsou jeho úmysly a postoje?
• Hledáte odpověď  na jakoukoli jinou otázku?

Konzultace

  Za pomoci svých zkušeností, vědomostí a  schopností  jsem tady pro Vás  hledající lidské bytosti, které neví jak dál. Které hledají cestu ke štěstí, zdraví, hojnosti , lásce a harmonii. Poradím vám, kudy se chce vydat Vaše duše. Nasměruji vás, abyste se vyhnuli zbytečným ztrátám a bolestem ze špatných rozhodnutí. Jsem rádce, ne léčitel nebo Spasitel...nestavím své schopnosti před Boha či vyšší světy. 

         Telefonická konzultace  -  výklad karet, poradenství - do 30 minut        

určení osudu, cest a diagnostika, plán vaší duše, příčina nemoci a možnosti uzdravení, vývoj a věštba budoucnosti v jakékoli oblasti dle vašeho určení, diagnostika karmy a biopole (aura)- např. kletba, bloky, karmické vlivy, negativní programy, důvody překážek, stav a vývoj partnerství, pomoc s rozhodnutím ...       

       Cena konzultací:      

* čekací doba cca 1 - 9 dní  všední den  - 30 minut/ 2.000 Kč v době 10 - 18 h  

* okamžitě po příchodu platby - každý den 10 - 21 h / 3.000 Kč - přesná hodina   - expres zajistíte použitím internetového bankovnictví či přímým vkladem v bance Moneta                           

 Platbu zašlete na účet č. 193666609/0600, VS telefonní číslo  + do pozn.  křestní jméno + datum narození ,  rozmezí času konzultace (např. 10 - 13, 14 - 16h, apod.) Po připsání platby na účet budete  kontaktováni v rozmezí času ! Přesnou hodinu zaručuji jen u služby expres, u běžných určete rozmezí min. 2 hodin!

 * Výklad karet (predikce)  je způsob  jak určit "teď a tady", jak se daná situace bude vyvíjet, zda je možné situaci zvrátit nebo zmírnit (případně jak), které z možností volby je pro vás nejschůdnější + diagnostika karmy  * Připravte si přesné znění otázek dle preferencí a data narození všech osob, na které se ptáte - délka konzultace je přesně vymezena . 

Konzultace do ciziny jsou poskytnuty jen základě zaslaných Kč z českého účtu a na český telefon. Platby z ciziny nepřijímám! Slováci, pokud nemáte možnost poslat peníze z českého účtu - jediná cesta je TV Poznej svůj osud....každý čtvrtek , mimořádně 24.12. + 1.1.2018.

                    Osobní komplexní sezení -   Praha

- ze světského hlediska hledám a analyzuji kořenovou příčinu problému aktivně s klientem kladením otázek dle protokolu a následně doporučím řešení na odstranění následků

- z duchovního vysvětlím a zdiagnostikuji , proč se kdy něco stalo a děje a navedu klienta k přijetí minulosti a ke změnám do budoucnosti

Cena :   2 - 3  hodiny / 6.000 - 9.000 Kč sezení na zálohu 1.000 Kč na účet 193666609/0600, VS telefonní číslo. Budete kontaktováni do týdne. U prvního sezení doporučuji 3 hodiny.

Vyhrazuji si právo  ukončit sezení, pokud uvážím, že tento způsob pomoci není pro vás vhodný. Jedná se o sezení, kde rozvíjíme osobnost a poznáváme své limity, možnosti řešení a taky duchovní cestu. Sezení nenahrazuje lékařskou péči.  

Oznamuji předem, že na osobní sezení  za úplatu přibírám novém klienty do 30.4.2018. Poté pro nové jen konzultace po telefonu.

Písemná věštba - odpověď na otázku

 1. krok pro zlepšení situace  :

a)  problém - popište pár větami, co vás trápí a co byste chtěli vy samotní . Provedu                                       diagnostiku všech vlivů, které mají příčinu na nepříznivou situaci 
b) co udělat pro zlepšení a změnu  situace 
c) vzkaz - poselství duchovních průvodců z jiného světa
 
Na email aniekartarka@seznam.cz napište :
věc:  křestní jméno + VS datum narození (tvar 020578)
Do textu stručně definujte svůj problém a jak dlouho trvá.  Nelze diagnostikovat 2 a více problémů najednou -  zvolte telefonickou konzultaci či osobní sezení!
př. Jsem potřetí rozvedená. Proč se mi nedaří udržet manželství?
Nemohu otěhotnět , zkoušíme to 4 roky. Proč se mi to děje?
Nemám partnera 2 roky, jsem prokletá nebo co dělám špatně? atd.

* na účet 193666609/0600 odešlete částku 1.200 Kč , VS vaše datum narození ve tvaru 020578

* po připsání částky na účet dostanete radu - diagnostiku  do 2 - 3 dnů. 

 

Jsem prostředník k předávání informací,  rádce v nesnázích a  průvodce životní etapou.

Jsem profesionální poradce a  konzultant osobního a duchovního života. Zodpovědnost a rozhodnutí, jak pokračovat na své cestě životem je na každém člověku. Kartářka nenese zodpovědnost za ničí život, za ničí zdraví, za ničí rozhodnutí, za ničí volbu! Kartářka nese zodpovědnost jen a jen za svůj život, za své zdraví, za své rozhodnutí a za svou volbu. Výklad karet a poradenství slouží k nasměrování a duchovní diagnostice.

Pokud zájemce o mé služby nemá prostředky, může vyhledat odborníky k tomu určené - psychology, lékaře, nadace , kněží, apod. nebo amatéry . Služby nemohu poskytovat zdarma ani se slevou. Můj úkol není  spasit celý svět. Cena služeb odráží poptávku a kvalitu nabízených služeb. Děkuji za respekt. 

Obchodní podmínky:

Veškeré zaslané zálohy na služby a platby za služby jsou nevratné a nepřevoditelné na jiný datum, na jinou službu. Zasláním  platby na účet souhlasí klient s těmito podmínkami. Proto si vždy zodpovědně klient zváží, o jakou službu má zájem - domluvený termín je závazný.

Pokud klient zašle platbu a nedostaví se na domluvý termín, není s ním možné spojení ( nenapíše VS nebo nesprávně udané telefonní číslo, není schopen domluvit osobní schůzku ) a nekontaktuje mě - propadá platba jako storno poplatek do měsíce od obdržení platby.