Jsem prostředník k předávání informací, rádce v nesnázích a průvodce životní etapou. Jsem profesionální poradce a konzultant osobního a duchovního života. Zodpovědnost a rozhodnutí, jak poté pokračovat na své cestě životem je na každém člověku. Najdu pro Vás odpovědi na to, co chcete vědět. Pomohu vám s vašimi problémy. Za pomoci svých zkušeností, vědomostí a schopností jsem tady pro Vás hledající lidské bytosti, které neví jak dál...které hledají cestu ke štěstí, zdraví, hojnosti , lásce a harmonii. Pokud jsem pro vás ta pravá , objednejte si konzultaci, Pokud nejsem - pak mě těší, že i přesto jste navštívili můj web a přeji hodně štěstí na vaší cestě.

           Hledáte odpověď  na   otázku nebo  případně řešení svého problému ?

• Zajímá Vás budoucnost, co vás čeká a jak která situace dopadne, karma, osud?
• Máte problémy a nevíte jak dál?
• Chcete vědět, zda se k sobě s partnerem/partnerkou hodíte?
• Trápí vás nějaký zdravotní problém a chcete se uzdravit?
• Chcete více poznat sami sebe?
• Dozvědět zda jdete správnou cestou?
• Nejste obětí magie, kletby, manipulace, negativních programů?
• Ocitáte v bludném či karmickém kruhu?
• Co si o vás kdokoli myslí, co cítí..jaké jsou jeho úmysly a postoje?
• Hledáte odpověď  na jakoukoli jinou otázku?

Konzultace

             Okamžitá pomoc - poradenství bez cestování  9 - 20 hodin

  konzultace po telefonu každý den  ihned po příchodu platby 

   výklad karet, poradenství, diagnostika,  vysvětlení, posunutí, sdílení 

1.  minikonzultace  20 minut/ 1.800 Kč

 2.           konzultace 40 minut / 3.400 Kč

            Platba na účet č. 193666609/0600, VS telefonní číslo  + do pozn.  křestní jméno + datum narození, ev . preferenci doby hovoru -  dopol, odpol, rozmezí času  (9 - 11)  apod.   Po připsání platby na účet bude klient  v nejbližší době  kontaktován a  pokud to  bude možné z jeho strany začne konzultace! Pokud ne - dostane nabídku času na stejný den později, nebo na den následující. Domluvený čas  je závazný .

 * Výklad karet (predikce)  je způsob  jak určit "teď a tady", jak se daná situace bude vyvíjet, zda je možné situaci zvrátit nebo zmírnit (případně jak), které z možností volby je pro vás nejschůdnější + diagnostika karmy  

Klient si připraví ještě před konzultací přesné  znění  otázek dle preferencí, tužku a papír na zapisování odpovědí a rad. Zajistí klid při hovoru . Na začátku konzultace položí otázky v pořadí dle potřeb, poté ve vymezeném předplaceném časovém úseku dostane odpovědi, rady.  Nelze nahrávat  konzultace - ruší to  napojení na Ákášu. 

                           Písemná věštba, diagnostika

      1.  na aniekartarka@seznam.cz zašlete :

věc:  křestní jméno + VS datum narození (tvar 020578)

Do textu stručně definujte co vás zajímá . Tedy je to 1 věta , dotaz zakončená otazníkem.

Čím konkrétnější a jasnější otázku položíte, tím konkrétnější a výstižnější bude odpověď.  Zdůrazňuji jedná se o věštbu  osudu nebo  stručnou diagnostiku  + příčinu. 

a) partnerství - vývoj vztahu, prognoza vztahu , svatba, zda se k vám partner vrátí, zda je věrný, atd. Jasně specifikujte na co přesně se ptáte! 
b) zdraví - vývoj všeobecně či vývoj konkrétní nemoci 
c) práce - kdy změnit či co konkrétně potřebujete vědět
d) soudní spory, podnikání, finance, atd 
e) diagnostika biopole a stav čaker 
f) vaše životní cesta -  zda jdete správně 

g) rozhodnutí mezi dvěmi (3 nebo 4) možnostmi - partneři, práce, bydlení, atd.

Dotaz může být na cokoli ohledně jeho samotného nebo blízkých osob na linii času z přítomnosti i do blízké budoucnosti v materiální - světské rovině nebo na cokoli ze spirituální rozměru Bytí, např. i na  verzi v paralelním světě, na zemřelé, minulé životy, atd. 

*u dětí  celé datum narození  a křestní jména a data obou jeho biologických rodičů, zda spolu žijí, pokud ne od kdy a proč ne, kolikáté z kolika dětí matky je

* u partnerů křestní jméno + datum narození a jak dlouho vztah trvá , zda spolu žijete , případně stručně další markanty - společné děti, rozchod, potrat, atd. 

Budou pojmenovány všechny podstatné i vámi přehlížené faktory, na kterých záleží, aby se situace vyřešila.

2. na účet 193666609/0600 odešlete částku 

 1 otázka - 1.200 Kč

 2 otázky - 2.200 Kč

 3 otázky - 3.000 Kč + VS  datum narození ve tvaru 020578 - nutná identifikace platby!

3. po připsání částky na účet dostanete odpověď v podobě pár vět   do 2 dnů

  Skrze médium protéká informační pole z Ákáši - tedy odpovědi jsou naprosto přesné.

Nelze poté klást doplňující otázky.  Odpověď slouží k informaci a ujasnění situace nezávislým pohledem. Pokud klient potřebuje situaci více probrat do hloubky nebo stav měnit  - pak volí verbální konzultaci či  konstelace viz sekce "akce".

............................................................................................................................................

      Osobní  sezení  - krize osobní, rodinná, problematika vztahů, starosti s dětmi, porucha zdraví, problém finance, práce - podnikání,  neúspěch v nějaké oblasti života , pocit marnosti, ztracenosti, problém s nadváhou - podváhou, neschopnost se něčemu přizpůsobit, přijmout - zpracovat  nějakou situaci, atd.  

 Jedná se  o ucelený postupný posun  práce na sobě krok po kroku. 

1. ve světské  hmotné rovině Žití - osobní rozvoj

-  "mentální mapování" programů a postojů -  analýza příčin problému dle erudovaného protokolu  + emocionální bloky a  reálné  řešení  odstranění následků.

2. ve spirituální akcentu Bytí - duchovní cesta

Strom života - individuální karmické mapování duše a její paměť- přehledná orientace +   vysvětlím a zdiagnostikuji , proč se kdy něco stalo, děje a navedu klienta k pochopení, porozumění  situace v minulosti, nápravě a spokojenosti v přítomnosti, ev. magie a změny do budoucnosti!

Na osobní konzultace jsou objednáni klienti  s již zavedou klientskou kartou( proběhla osobní nebo telefonická konzultace)  , jsou na doporučení nebo je jinak osobně znám.

Sezení 2  hodiny - cena  6.000 Kč

Obchodní podmínky:

Platby jsou nevratné . Pokud s klientem není  možné spojení  - propadá platba jako storno poplatek do 7 dnů od došlé platby. 

Služby jsou poskytované za účelem poradenství, tudíž zodpovědnost stále leží na klientovi. Rady a všechny další služby nenahrazují lékařskou péči, na kterou má každý právo ze zákona. 

Cena za služby vyjádřuje  profesionální kvalitu, hodnotu ochranné známky a  poptávku.  Děkuji za respekt. 

Pokud zájemce o služby nemá prostředky může vyhledat odborníky placené státem nebo amatéry .