O ženách nevědomých - masochistkách

O ženách nevědomých - masochistkách

Dávno je v nás ženách zakódován masochistický sklon. My jako matky máme trpět...v těhotenství 9 měsíců tahat břicho, v bolestech pár hodin či dnů rodit, kojit....starat se. Všimněte si, že muže to stálo pár vteřin práce. To je rovnocenný podíl na zplození a narození potomka :-). To opomíjím fakt, že není vyjímkou, že muži když nosíme a rodíme a kojíme...najdou adekvátní sexy náhradu...velmi rovnocenné...Podotýkám, že není z mého života....ale hodně mých klientek to řešilo a řeší. Ale vra'tme se k podstatě příspěvku. 

Dávno je v ženách zakódován masochistický sklon...jednak kolektivním nevědomím, jednak geneticky, dále vzorem chování z původní rodiny...nebo z okolí. 

 

Jak se projevuje?

Žena si není vědoma své ceny....podceňuje se, nevěří si, nemá úctu ke svému JÁ a tím pádem nemá jistotu sama v sebe. V kolektivu heterosexuálních žen tyto kódy nejsou plně patrné...avšak ve vztazích s muži....naprosto. 

Žena si nechá skoro vše líbit od partnera....urážet, později i šikanovat a fyzicky týrat...pokud našla skutečného psychopata. Ale existují i muži - tyrani , kteří vám nezkřiví ani vlas...avšak psychicky a dost systematicky psychicky ničí. Např. žárlivostí, kontrolou, finančním nepřispíváním na potřeby celku - dětí, vyhrožováním. Když v 1. fázi týrání neučiní žena příslušná protiopatření...je nasnadě, že teror se bude stupňovat...v závislosti na kondici chlapa. 

Přijde chvíle, kdy chování a jednání muže překročí možnosti ženy....a v tu chvíli nebo již předtím žena hledá únik a pomoc. U extrovertních žen je pomoc pouze verbální...stěžují si na svého partnera u kamarádek, případně u odborníků. U introvertních žen...volání o pomoc bez verbálu (potlačení emocí a trápení)se projeví nemocí těla či duše. 

Když pracuji s těmito ženami...nebo když mluvím s kamarádkami...ptám se..."Proč to snášíš? "

Odpověď bývá stejná...kvůli dětem, kvůli penězům, abych nebyla sama, ale já ho miluju, atd. Určitě to všichni znáte...věřím, že notoricky .

Snáší to...protože chtějí....ženy to snáší...protože nemilují sama sebe...neváží si sama sebe...jsou a chtějí být závislé. Pak tedy nejsou viníci muži, jak by se chtělo jednoduše tvrdit...ale ženy samotné.

 

Pokud je žena sebevědomá, finančně a společensky nezávislá... většinou je zdravá a žádný muž nedosáhne na její úctu , na její podstatu...nemá palivo...nemá čím by ji ovládal...Říkali jim, že sebeláska je narcismus...říkali jim, že májí milovat jiné...bohužel  neřekli, že mají především milovat sebe samotné !

 

Závěrem všem ženám vzkazuji...děje se vám jen to, co samy dovolíte....děje se vám jen to....co si necháte líbit...a určitě existuje způsob...jak být milovaná a milovat, aniž byste  byly nerovnocenné. 

Kdokoli potřebuje pomoc ujasnit si...kdokoli potřebuje pomoc se nalést...doporučuji navštívit  karmické kruhy nebo individuální sezení -  cesta, jak se zachránit...a uvidět celou pravdu.

 

Teď a tady můžete začít být svobodné a skutečně milované...heart

 

Říkaly vám, že sebeláska je narcismus...říkaly vám, že máte milovat jiné....bohužel vám neřekli, že máte především milovat Boha a sebe samotné !

 

Vaše Anie

http://www.aniekartarka.cz/konzultace
Zpět