Nové CD Harmonie duše

Nové CD Harmonie duše

V naší hektické době je zhruba polovina lidí ve stresu. Prožívají každodenní úzkosti, přetížení a negativitu a toto stresové zatížení se dříve, či později odrazí i na energetickém a později i na fyzickém těle. 

Co to znamená stres?
Někdy prožíváme nadměrně stresující situaci, na kterou se nedokážeme adaptovat. Každý máme jinou odolnost proti stresu a proto můžeme odlišně reagovat. Pokud situaci nezvládáme, obvykle se to projeví v naší psychice, ale mnohdy reagujeme i tělesnými příznaky.

Mohou se vyskytovat některé z těchto obtíží: úzkost, neklid, nervozita, podrážděnost, přecitlivělost, únava, vyčerpání, horko, pocení, mrazení, tlak v hlavě, motání hlavy, bušení srdce, dušnost, mravenčení, svalové křeče, sevření na hrudi, sevření v hrdle, knedlík v krku, nevolnost, zvracení, chvění kolem žaludku, bolesti u srdce, bolesti hlavy, třes, chvění těla, vnitřní chvění, rozostřené vidění, nespavost, spavost, únava, vyčerpanost.

Pokud se tyto fyzické projevy včas neřeší, tělo skutečně onemocní - je narušená imunita, hormonální rovnováha a člověk je ve spirále rozličných nemocí. 

CD Harmonie duše nabízí příležitost jak  harmonizovat a zklidnit své tělo, svou mysl a duši 

 

* krok po kroku bezpečně ve vědomém trénování zklidnění těla , kde čerpá ze zkušenosti  tzv. autogenního tréninku – tedy nácvik ve fyzické rovině 

 

* v poslední části meditace vede posluchače k očistě tzv. třetí oka a zprostředkovává čerpání  očistné a božské energie přímo  ze Zdroje , která bude proudit svou moudrostí tam, kam je potřeba. Tím dává tomuto produktu duchovní přesah. 

 

Opakovaný , nejlépe každodenní poslech a aktivní spolupráce  dovede každou bytost na cestu k lepšímu prožívání přítomnosti a zvládání životních překážek.

 

Doporučení

 

* opatřit si oblázkový křišťál , který se přikládá na oblast 3. oka – místo mezi očima u kořene nosu.

 

*  být trpělivý!

 

1.  u úplných začátečníků (nikdy nemeditoval, nerelaxoval, necvičil jógu a pod)

  trvá nácvik ve fyzické rovině cca 3 měsíce každodenním cvičením 

 

2.  u zkušenějších lidí 3 - 5 týdnů  

 

* CD poslouchat do zvládnutí nácviku relaxace a tepla denně

- teprve po zvádnutí relaxace a vnímání klidu je možné nacvičovat přijímání energie ze Zdroje místem 3. oka (6. čakra).

 

Přijímání "světla" ze Zdroje je umožněno každé lidské bytosti. Nebraňte se této možnosti . 

 

Buďte připravení se stát "osvícenými" 

 

S láskou a pokorou Vaše Anie enlightened heart

 

Objednat CD lze na eshopu https://www.vedmy.cz/Anie-kartarka-Harmonie-duse-d474.htm

 

 
Zpět