Nemoci a jejich vznik z duchovního pohledu

Nemoci a jejich vznik z duchovního pohledu
Dostávám občas dotazy, jak se mi povedlo se uzdravit....a jaký je můj postoj celkově na téma zdraví a nemoc...viz cituji z emailu:
"Mám rakovinu a metastáze, Ja mam paniku, strach a nevim jak ho usmernit mam divne stavy a precetla jsem toho mnoho, shledla mnoho, vim, ze musim nejak zmenit mysleni, ale praxe mi nejde, ja vim, ze tim padem se priblizuji smrti rychleji. Lze to nejak ovlivnit, lze prepnout nejak to me mysleni a pocity? Predem.dekuji "
Každý je individuální a důvod a příčina vzniku nemoci odlišná.
Pojďme se podívat, co jsem zjistila osobní zkušeností a z praxe s klientelou všeobecně .
Příčiny vzniku nemoci, poruchy zdraví:
1. Může onemocnět fyzické tělo díky nevhodnému životnímu stylu, stravování, výživě, nedostatku nebo přebytku minerálů, vitamínů, stopových prvků , nevhodnému nebo žádnému pohybu.
2. dále emocionální tělo díky popíraným a nezpracovaným emocí,
např. u rakoviny vždy sebedestrukce a pocit křivdy, u žlučníku a očí hněv
3. může prvotně onemocnět mentální tělo - způsobeno negací, negativním pesimistickým uvažováním, vzorci chování, depresí a stresem.
4.může onemocnit energetika těla jako primární faktor - málo odpočinku , spánku, přetěžování .
5. v neposlední řadě....i jogín žeroucí mrkev a zelí může onemocnit rakovinou, když karma sestoupí do hmoty....tedy onemocní karmické tělo jako následek rodinné karmy - dědičnost nebo osobní karmy - osud zastavuje bytost, protože je např. neužitečná, nebo jako lekci pro pokoru, prokletí a pod.
Vždy nejprve řešte příčinu a okolnosti vzniku nemoci. Jako vždy doplním, že jsem odpůrce všech "léčitelů", šarlatánů a ezolehkoživek, posílání energií a pod, protože tím se rozhodně příčina nemoci neodstraní...v čase ještě zhorší.Doporučuji přijmout plnou zodpovědnost za své zdraví a aktivně se selským rozumem učinit opatření s lékařem , který napravuje následky, upravit vše co vás napadá a případně se obrátit na zkušeného a prověřeného diagnostika bioinfoenergetického systému. Volat Boha a modlit se je jen poslední kapička opatření k cestě k nápravě a k úplnému uzdravení.
S pokorou, láskou a pravdou Vaše Anie heart

 
Zpět