O akcích a seminářích

Semináře jsou součástí celoživotního  vzdělávání, slouží k osobní i duchovní transformaci , k  duchovnímu a osobnímu rozvoji, k sebepoznávání. Jde o zážitkový a poznávací proces. 

Karmické kruhy a systémové konstelace mají originální pojetí . Staví se na zakázku proto, aby se nesoulad v systému dostal na světlo a klienti viděli problém z širšího kontextu v jakémkoli sektoru životu. Konstelace má za cíl odhalit příčinu a tím má klient svobodnou možnost problém napravit. Průvodce- lektor  moderuje celé souvislosti, ev. nabízí pomoc s zvědoměním karmické zátěže nebo příčiny nemoci, nedostatku, problému. Karmický kruh staví ten, kdo chce problému přijít na "kloub" nebo chce děj, situaci pochopit - přijmout,  případně změnit.

Máte-li zájem o mé teoretické přednášky a  semináře, uspořádáte a zorganizujete ji včetně zajištění místa a veškeré organizace - neváhejte mě kontaktovat na aniekartarka@seznam.cz. Cenu dle počtu posluchačů (min. 14 lidí) a vzdálenosti od Prahy  v rozmezí cca 2. 000  Kč/ osoba  za celodenní akci cca 10 - 18h na předem zaslanou zálohu na účet.

" Být nejlepší verzí sama sebe! "

Všechny akce

So
21.04.
Konstelace systému
více o akci
OBSAZENO
So
12.05.
Karmické kruhy a konstelace -
více o akci
OBSAZENO
So
02.06.
Karmické kruhy a konstelace Prostějov
více o akci
VOLNO
So
08.09.
Duchovní a osobní proměna
více o akci
OBSAZENO
So
12.01.
Transformační proměna 2019
více o akci
VOLNO